Naturalne hydrolaty do twarzy

Kończy Ci się Twój ulubiony tonik i nie wiesz co wybrać? Zapraszamy Cię do sprawdzenia naszego asortymentu pełnego dobroczynnych dla cery hydrolatów. Sprawdzą się idealnie do przywrócenia właściwego pH skóry, nawilżania, jak i schładzania sobie twarzy w upalne dni.

Naturalny hydrolat do twarzy – odśwież swoją skórę

Wody roślinne zawierają bardzo wiele cennych dla naszej twarzy składników. Przede wszystkim tonizują ją i przywracają odpowiednią równowagę, a forma mgiełki pozwala czerpać dużą przyjemność ze zwilżania cery. Ich największą przewagą jest możliwość dobrania właściwości do potrzeb Twojej skóry. Naturalne hydrolaty do twarzy opierają się na dobroczynności wielu gatunków roślin, które wykazują działanie m.in. antyseptyczne, odświeżające, łagodzące, rozświetlające i nawilżające. To prawdziwa bomba odżywienia dla Twojej skóry!

Kompleksowa rutyna pielęgnacyjna tylko z naturalnymi hydrolatami do twarzy!

Możesz wybrać wodę kwiatową w zależności do indywidualnych potrzeb Twojej cery. Jeśli uważasz, że jest całkiem poszarzała i bez blasku – postaw na wodę z geranium, różaną lub konopną. W przypadku cery problematycznej i trądzikowej bardzo dobrze sprawdzą się produkty oparte na mięcie pieprzowej, czystku, oczarze lub krwawniku. Naturalne hydrolaty do twarzy stanowią niezbędną podstawę pielęgnacji i ich posiadanie zalecane jest w każdej łazience. Sprawdź asortyment sklepu Natura Organika i popraw stan swojej skóry już dziś!

Produkt dodany do ulubionych