Naturalne szampony do włosów farbowanych

Włosy wraz z wiekiem tracą swój naturalny kolor. Dzieje się to za sprawą mniejszej ilości barwnika (stopniowo zmniejsza się produkcja melaniny w melanocytach). Niekiedy jednak tracimy kolor włosów w bardzo młodym wieku. Powodem tego może być niedobór witaminy B12, niedoczynność tarczycy, niedobór miedzi, kwasu foliowego czy też kwasu paraaminobenzoesowego. Odmładzamy się farbując włosy lub poddając się różnym zabiegom kosmetycznym. Warto jednak pamiętać jak pielęgnować włosy po farbowaniu, żeby nie za szybko przykryły się siwizną.

Szampony naturalne do włosów farbowanych w asortymencie Natura Organika

W ofercie naszego sklepu Natura Organika znajdziesz produkty dedykowane do włosów poddanych zabiegom farbowania. Naturalne szampony do włosów farbowanych zapewnią doskonałe oczyszczenie włosów oraz podtrzymają właściwą pielęgnację nawet najbardziej wymagających włosów. Dzięki ekologicznym składnikom, szampon nie tylko umyje ale także odżywi i odpowiednio nawilży włosy, zachowując ich intensywność koloru.

Wybierz najlepszy naturalny szampon do włosów farbowanych i zachować ich piękny kolor

Farbujemy włosy aby pozbyć się niechcianej i nieatrakcyjnej siwizny. Po tym zabiegu włosy zmagają się z problemem przesuszenia, łamliwości i nadmiernego puszenia. Musimy je odpowiednio pielęgnować aby utrzymać je w dobrej kondycji. Naturalne szampony do włosów farbowanych stworzone z ekologicznych składników dostarczą cennych składników naszym włosom. Bardzo często zawierają składniki nawilżające takie jak ekstrakt z aloesu, proteiny pszenicy, olejki naturalne. Odpowiednio dobrany szampon zadba nie tylko o kolor włosów ale także o ich strukturę i wygląd.

Produkt dodany do ulubionych