Naturalne szampony bez SLS

Wraz z rozwojem technologii jesteśmy coraz bardziej świadomi produktów, których używamy. Świadoma pielęgnacja oparta na naturalnych składnikach wpływa pozytywnie na otaczającą nas przyrodę oraz przede wszystkim na naszą skórę czy włosy. Stosując naturalne kosmetyki korzystamy ze surowców i składników dostępnych na całym świecie. Nawet jeśli kosmetyk naturalny gorzej się pieni to nadal mamy pewność, że wybieramy świadomą i profesjonalną pielęgnację.

Naturalne i łagodne szampony bez SLS i SLES

Substancja pieniąca (SLS/SLES) dodawana do kosmetyków uatrakcyjnia rytuały pielęgnacyjne. Działa jednak wysuszająco na skórę ponieważ osłabia płaszcz hydrolipidowy powodując podrażnienie i uczucie ściągnięcia skóry. Wybierając kosmetyki w przeciętnej drogerii jesteśmy narażeni na składniki, które mogą źle wpływać na skórę oraz włosy. Nie każdy z nas potrafi przeanalizować składy. Z pomocą przychodzą sklepy naturalne oferujące naturalne szampony bez SLS.

Zalety stosowania naturalnych szamponów bez SLS

Kosmetyki dostępne w przeciętnych drogeriach mają kiepskie składy, które przyczyniają się do wielu problemów skórnych. Przesuszona i ściągnięta skóra reaguje łupieżem, łuszczycą i podrażnieniem. Łagodny szampon naturalny do włosów może złagodzić te problemy oraz utrzymać balans skóry. Naturalne szampony bez SLS działają pozytywnie na włosy pobudzając ich wzrost i wzmacniając ich strukturę. Nie obciążają włosów i zmniejszają ich łamliwość. Sprawdzą się doskonale w przypadku każdego rodzaju włosów oraz mogą być częściej stosowane.

Produkt dodany do ulubionych