Naturalne szampony nawilżające

Odpowiednia pielęgnacja po zabiegach fryzjerskich lub kiedy włosy zmagają się z jakimiś problemami musi być rozważnie dobrana. Ratunkiem mogą okazać się kosmetyki naturalne do włosów których moc oparta jest na ekologicznych ekstraktach z roślin. Wybierając takie produkty dbamy nie tylko o włosy ale także o środowisko.

Naturalne szampony nawilżające skórę głowy

Produkty naturalne do pielęgnacji włosów stają się coraz bardziej popularne. Z biegiem lat jesteśmy bardziej świadomi jakich produktów należy unikać aby nie doprowadzić do nadmiernego przesuszenia włosów lub też podrażnienia skóry głowy. Naturalne szampony nawilżające wyjątkowo skutecznie zapobiegają niszczeniu struktury skóry włosa oraz przywracają równowagę skórze głowy. Włosy optymalnie nawilżone nie elektryzują się, nie puszą oraz są gładkie i miękkie w dotyku. W sklepie Natura Organika przygotowaliśmy zakładkę z szamponami naturalnymi o działaniu nawilżającym dedykowane do każdej porowatości włosów.

Najlepsze szampony nawilżające do włosów

Skóra twarzy i ciała wymaga regularnego nawilżania, tak samo i włosy. Naturalne szampony nawilżające zostały stworzone jako doskonałe rozwiązanie dla suchej i podrażnionej skóry głowy. Najczęstszymi składnikami szamponów nawilżających są: aloes, witaminy A, E, kwasy Omega 3 i 6, masełko murumuru, olejek makadamia, gliceryna, sorbitol, substancje nawilżające pochodzące z owca, pszenicy, aminokwasów ryżowych oraz oczywiście woda. Dodatkowo szampony naturalne do włosów nie zawierają SLS i SLES. To łagodne środki myjące posiadające właściwości kondycjonujące skórę. Takich szamponów można używać często bez szkody dla włosów i skóry głowy.

Produkt dodany do ulubionych