KLAREKO Bieluchny proszek do prania Grejpfrut i Mięta 1kg

KLAREKO Bieluchny proszek do prania Grejpfrut i Mięta 1kg

KLAR-14
Ostatnie sztuki w magazynie
39,99 zł

(39,99 zł 1kg)

Brutto

Odświeżający proszek do prania białych i jasnych tkanin 1kg

 

Odświeżający proszek do prania białych i jasnych tkanin 1kg

Proszek do prania jest bezpieczny dla człowieka i środowiska, jednocześnie znajduje się w biodegradowalnym, recyklingowalnym opakowaniu.

Bieluchny proszek - Mięta i Grejpfrut został wzbogacony o bezpieczne substancje, dzięki którym materiały nie ulegają mechaceniu oraz pranie jest bardziej miękkie.

Proszek o pojemności 1kg wystarczy na ok. 30 prań. Należy przechowywać go w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu z dala od źródeł ciepła.

Sposób użycia:
Do prania użyj 1-2 miarki Bieluchnego Proszku Do Prania KLAREKO. Taka ilość w zupełności wystarczy, na skuteczne wypranie nawet 8kg, przeciętnie zabrudzonego prania. Unikając stosowania zbyt dużej ilości proszku: dbasz o swoje tkaniny, minimalizujesz ryzyko wystąpienia alergii, chronisz nasze Środowisko przed nadmierną ilością środków czystości, dbasz o ekologię swojego portfela.

Skład: naturalne olejki eteryczne (Citrus paradisi, Mentha piperita), metakrzemian sodu, cytrynian sodu, karboksymetyloceluloza, tetraboran sodu, siarczan magnezu, chlorek sodu, nadwęglan sodu <30%, węglan sodu

2 Przedmioty
Brak opini
Produkt dodany do ulubionych